Hakkımızda

Hakkımızda

The Organic Pharmacy, 2002 yılında temiz ve doğal güzellik alanında öncü eczacı Margo Marrone tarafından kuruldu. Bu marka, sertifikalı organiklerin gücünü bir eczacının, dermatoloğun ve güzellik terapistlerimizin derin uzmanlığıyla birleştirerek klinik olarak onaylanmış cilt çözümleri geliştirmeye ve özelleştirmeye odaklanmıştır.

Felsefemiz

Cildinize değer veriyor ve size hak ettiğiniz bakımı ve desteği sunmak için formüllerimizi ekolojik bir yaklaşımla tasarlıyoruz. Böylece cildinizin ve vücudunuzun sağlıklı, beslenmiş ve korunmuş kalmasını sağlıyoruz. Geleneksel güzellik markalarına organik ve doğal bir alternatif olarak, klinik olarak kanıtlanmış ürünler sunuyoruz.

Organik ve Doğal Yaklaşım

Formüllerimizde organik ve doğal bileşenlerin oranını artırıyoruz. Böylece müşterilerimize sevdikleri etkinliği ve duyusal deneyimi sunuyoruz. Ürünlerimiz, ISO 16128 standardına göre %99,8'e kadar organik içerik içerebilecek şekilde tasarlanmıştır.

Temiz Güzellik Standartlarımız

İngiliz organik güzellik alanında öncü olan markamız, yalnızca doğal kokular, koruyucular ve yumuşatıcılar kullanıyor. Genetiği değiştirilmiş organizmalar, mineral yağlar, SLS, fenoksietanol, silikonlar veya kimyasal filtreler kullanmıyoruz.

Bilimsel ve Güvenli İçerikler

Etkinliği doğal yollarla sağlanamayan veya sürdürülebilir kaynaklardan temin edilemeyen durumlar için güvenli sentetik içerikler kullanıyoruz. Niasinamid veya retinol gibi maddeleri laboratuvarda sentezliyor, petrokimya içermeyen ve klinik olarak güvenli olduğu kanıtlanmış ürünleri tercih ediyoruz.

Kuruluş ve Uzmanlık

The Organic Pharmacy, bir eczacı tarafından kuruldu ve 20 yılı aşkın süredir sertifikalı organikler ve doğal bileşenler üzerine cilt ve sağlık çözümleri formüle etmekte. Araştırma ve geliştirmelerimiz, bir eczacı denetiminde gerçekleştirilmekte.

Uluslararası Büyüme ve Erişim

Londra'da bir eczane olarak başlayıp, şimdi Istituto Ganassini gibi bir İtalyan ilaç şirketinin bir parçası olarak, eczane kökenimize sadık kalarak ürünlerimizi herkes için erişilebilir kılmayı hedefliyoruz.

Türkiye’deki Faaliyetler

Türkiye pazarına özel ürün serileri sunmaktayız. Türkiye'deki kullanıcılarımızın ihtiyaç ve beklentilerini anlamak için yerel dermatologlar ve güzellik uzmanlarıyla iş birliği yapıyoruz. Ayrıca, Türkiye'deki özel spa ve kliniklerde sunulan tedavilerle, yerel müşterilere özgü çözümler geliştiriyoruz.

Dermatolojik Testler

Güvenlik ve etkinlik önceliklerimizdir, bu nedenle tüm cilt ürünlerimiz dermatologlar tarafından denetlenerek test edilmektedir. Dermatologlar, cilt, saç ve tırnakları etkileyen koşullar konusunda uzmanlaşmış doktorlardır.

Güzellik Terapistleri ve Müşteri Deneyimi

Güzellik terapistlerimiz, ürünlerimizi on yıllardır kullanmakta ve 2023'te Londra kliniklerimizde ve dünya çapındaki spa ortaklarımızla 5.000'den fazla tedavi gerçekleştirmiştir. Uzman elleriyle birlikte, unutulmaz sonuçlar sunan benzersiz bir duyusal deneyim yaratıyoruz.